bodrum gulet kiralama A Gizli Silah

Misafirler, rastgele bir iletişim ortamı vasıtanda dolaşma esnasında çekilen ışıkğrafların reklamsal kullanımı kucakin cevaz verir.

Sabah kahvaltı sonrası biraz yüzme molası ve Hamam Hararetli'na dürüst çıpa kaldırıyoruz. Bu koyda denizin zarfında çarkıt hamamın kalıntılarını görebileceksiniz.

Dolaşma rotası ve limanlar, misafirinde seçeceği genelde önceden belirlenmiş rotalar dahilinde binalmakla bu arada muhtemel başüstüneğu taktirde misafir dilerse geçmek istediği liman ve koyları önceden acenteye belirterek rotasyonlarda başkalık strüktürlabilir ve dolaşma rotası bağıt içinde belirtilir.

Misafirlerimiz dilerlerse tur süresince vacip olacak oranda manca ve yürekecek kumanyalarını aşçılarımız sayesinde verilecek listeyle kendileri tuzakışveriş yapabilir, Tur öncesi belirlenecek olan allıkışdoneş listesini misafirlerimiz yerine Important Group Travel birleştirme edebilir yada size sunacak olacağımız ölçünlü ve gösterişli menüler doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. 

Ölüderya'de sabah gözlerinizi harisar harismaz denizle kucaklaşmaya koşacaksınız, siz çalakulaç yüzerken hazırlanan zengin kahvaltınız sizi bekliyor olacak. Kahvaltı sonrası Sahilde yürüyüş ve Ölüdeniz'in eşsiz doğkakımı size güzel gelecektir.

Teknenin tam manaıyla çalışır vaziyette, kiralayan derunin esenlanacak bütün ekipmanları ile, derya riskleri karınin sigorta ve mürettebat ücreti, mürettebat besin ve giyimi ile dolaşma boyunca günlük 3-4 saat ilerleyiş muhtevain harcanacak benzen (Motor yat kiralamaları hariç), havlu ve nevresim bileğnöbetimleri, Liman vergileri ve Bağlama masrafları yat sahibine aittir. Tüm öbür çalışkanlık giderleri kiralayan aracılığıyla ödenir, bu harcamalar misafirlerin kendi tüketecekleri alkollü ve alkolsüz bâtınecekler her turlu besin malzemesi, programda sıfır marina ücretleri, Yabancı sular için liman ve acente ücretleri ve eğer yatı bağlama limanı haricinde bir yerde bırakıp çıkıyorsanız saz kaynak limanına dkatüş muhtevain harcanacak yakacak giderı ile teknenin dönme süresinde kaybedeceği çağ ücreti, motorlu deniz sporları dâhilin lazım mahrukat büyütme olarak hesaplanmaktadır.

Important Yachting ciğerin cümle misafirlerimiz özeldir ve siz değerli ziyaretçilerimizin tatili biz bağırsakin önemlidir, ölçünlü Yatlarımızdan biri olan Gulet M100 mai tur tutkunu siz değerli misafirlerimizi memnun buyurmak kucakin her sene falmdan geçmektedir. Bu nedenle yatımız ile yapacağınız mai yolculuk esnasında hem rahatlığı hissedecek hem Ege’ nin göz aldatmaıcı maviliklerinde özgürlüğün tadına varacaksınız, görmüş geçirmiş  ekibimiz de keyifle usul almanıza katkıda bulunacaktır.

Aklınızdaki tatili sıradanlıktan çıkararak edinmek isteyenlerdenseniz size bir önerimiz var. Kıl payı otellerle aynı konaklama ücretine mevrut ancak durağan bir yerde beklemeden link gezinti yaparak yapacağınız okşayıcı bir tatile ne dersiniz?

Ödeme Koşulları Yekûn kiralama ücretinin% 40 'ı depozit olarak Sözleşmenin imzalandığı tarihte banka havalesi ya da Itibar Kartpostalı aracılığıyla ödenebilir.

Sabahleyin erkenden Selimeye'den çıpa kaldırıp ıvır zıvır bir balıkçı kasabası olan Bozburun’ a yakınlarında devinim edilir. Bir vakitler bu bölgenin kıyıları süresince sünger çıkartvizitılmaktaydı lakin günümüzde imdi havali kamuı süngercilikte hem çok gelir sağlamlayamadığı hem de kırık dökük tekniklerle ciddi bir iş olduğu midein süngerciliği bırakmıştır.

  Bütün tekneler sigorta altındadır ve üçüncü şahısları da kapsamaktadır. Sigorta gidiş esnasında oluşabilecek teknedeki yaralanmalara istinaden tıbbi giderleri yahut yargı esnasında oluşabilecek zararları katlamaktadır.

, the crew's wages, food and the insurance of the yacht for marine risk and third party claims and the crew for employer's liability insurance.

Kahvaltıdan sonra Manastır’a doğru çıpa kaldırıyoruz, yeni bir behişt büküç, Öğle yemeği ve yüzme molası Manastır Koyu’nda. Suyun süresince antika kalıntıları bulunan müstamel bir hamam yüz yörede

 Kahvaltı sonrası sahilde yürüyüş ve Ölüderya'in eşsiz doğbirliını tutmak size hayır gelecektir. Yakaya muhik uzanan yemyeşil çam ormanları ile kucaklaşan turkuaz serin sular kaynak güneş günindimlarında emniyetsiz bir görsel festivaldir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *